pomoc


Jeśli bliska nam osoba zmarła w domu, należy wezwać lekarza, który będzie mógł stwierdzić zgon i wystawić kartę zgonu.

Następnie należy wezwać zakład pogrzebowy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę pod numerami telefonu:

  • Piotr – kom. 515 533 222,

  • Dawid – kom. 503 334 365,

  • tel. stacjonarny 33 870 16 73.

Pomoc w dopełnieniu spraw formalnych w Andrychowie

Na odejście bliskiej osoby nie można się przygotować, dlatego oferujemy Państwu wszelką pomoc w załatwieniu wszystkich formalności pogrzebowych w Andrychowie, które teraz wydają się ponad Państwa siły. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat przewozu ciała i dalszych formalności w ZUS, KRUS i innych urzędach. Należy zgłosić się do biura zakładu pogrzebowego w celu wypełnienia dokumentów i ustalenia szczegółów uroczystości pogrzebowej lub zaprosić nas do siebie. Na Państwa życzenie przyjedziemy pod wskazany adres.

Dokumenty niezbędne do realizacji kwestii formalnych

Aby jak najszybciej rozpocząć procedurę związaną z formalnościami pogrzebowymi oraz organizację pochówku, prosimy o przygotowanie wymaganych dokumentów:

  • dowód osobisty osoby zmarłej,

  • karta zgonu wystawiona przez lekarza,

  • legitymację emeryta/rencisty (jeśli dotyczy),

  • dowód osobisty osoby zlecającej usługę.

  • replique Rolex

  • Audemars Piguet Replica

Rozliczenie kosztów pogrzebowych możemy dostosować do Państwa możliwości finansowych, oferujemy kredytowanie pogrzebu w ramach zasiłku z ZUS oraz tani pogrzeb. Ewentualną różnicę między kosztami a wysokością zasiłku przekażemy na Państwa ręce zanim jeszcze ZUS rozpatrzy wniosek (30 dni). fake Hublot

Wniosek o zasiłek pogrzebowy Replica Vacheron Constantin

Zasiłek pogrzebowy jest świadczeniem społecznym przyznawanym osobie, która pokryła koszty pogrzebu. Może to być członek rodziny zmarłego lub inna bliska mu osoba. Zasiłek przyznawany jest przez ZUS lub KRUS (w zależności od tego, gdzie ubezpieczony był zmarły). Nie jest on przyznawany automatycznie. Aby go uzyskać, należy złożyć wniosek wraz z dokumentacją poświadczającą poniesione koszty w przeciągu roku od dnia śmierci ubezpieczonego. Urząd ma 30 dni kalendarzowych na rozpatrzenie Państwa wniosku. Nasz zakład pogrzebowy może wziąć na siebie starania o pozyskanie zasiłku. Oferujemy także kompletną organizację ceremonii pogrzebowej w Inwałdzieoraz innych okolicznych miejscowościach. Służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii szczegółów pochówku, a także zrozumieniem wobec żałoby, którą Państwo przeżywają.

Fake Rolex